Küçük Külkedisi – Teresa Heapy Pdf İndir

Nisan 18, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Küçük Külkedisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Teresa Heapy yazarı tarafından yazılan Küçük Külkedisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Küçük Külkedisi

Küçük Külkedisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Küçük Külkedisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu, Küçük Külkedisi’nin hikâyesi.Küçük Kül Kedisi küçük.Hem de çok küçük.Bebek bakıcısı peri, çirkin kız kardeşleri onu evde bırakıp partiye gidince çok üzülenKüçük Külkedisi’ne güzel bir sürpriz yapıyor.Yaşasın! Küçük Külkedisi de partiye gidebilecek, hem de en sevdiği skutırıyla.Bakalım, partide onu neler bekliyor.Haydi, siz de bu büyük macerada ona katılın.

Küçük Külkedisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-01-19
ISBN 6053411208
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 23.5 x 26.5 cm

Küçük Külkedisi PDF İndir

Küçük Külkedisi kitabı, Teresa Heapy isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Teresa Heapy yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Teresa Heapy Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.