Krokodali – Lucy Volpin Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Krokodali gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Lucy Volpin yazarı tarafından yazılan Krokodali kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Krokodali

Krokodali Kitabının Kısa Özeti Oku

Krokodali kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Krokodali dünyanın en iyi ressamı! Ama birazcık yardıma ihtiyacı olabilir…Onun birlikte bir başyapıt yaratabilir misin?Haydi kolları sıva ve elindeki kitabı eğerek, sallayarak ve ovuşturarak bu komik öyküye sen de ortak ol! Sakın unutma, Krokodali ne derse onu yapmalısın. En kötü ne mi olabilir? Sayfayı çevir de gör!

Krokodali Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Nil Ormanlı Balpınar
Yayın Tarihi 2018-11-02
ISBN 6051980546
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 19 x 25 cm

Krokodali PDF İndir

Krokodali kitabı, Lucy Volpin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Lucy Volpin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Lucy Volpin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)