Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 – J. R. R. Tolkien Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

J. R. R. Tolkien yazarı tarafından yazılan Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3


Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 Kitabının Kısa Özeti Oku


Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Yüzüklerin Efendisi” son yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geliyor. Türkçe basımının ilk iki kitabı “Yüzük Kardeşliği” ve “İki Kule”, bu ilginin evrenselliğini kanıtladı. Polisiye ya da bilimkurgu meraklıları, şiir, roman ve öykü okurları, hep birlikte Frodo, Sam, Merry, Pippin, Aragorn ve Gandalf’ın maceralarını okumaya, “Orta Dünya”da yaşamaya başladılar.

Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Bülent Somay
Çevirmen: Çiğdem Erkal İpek
Kapak: Semih Sökmen
Yayın Tarihi 2018-03-30
Orjinal Adı The Return of the King
ISBN 9753422024
Baskı Sayısı 12. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 428
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 PDF İndir


Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi 3 kitabı, J. R. R. Tolkien isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser J. R. R. Tolkien yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

J. R. R. Tolkien Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.