Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) – Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli)

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Selam arkadaşlar, ben şžakir.Hepinizin bildiği şekilde nam-ı diğer Kral şžakir.Dışarıdan bakıldığında normal bir aile gibi görünsek de bizim evde her gün ayrı bir olay yaşanır. Aslan babam Remzi, kardeşim Canan, yemek Ç¢şığı Fil Necati ile birlikte maceradan maceraya koşarız.LJılgın ve bir o kadar komik ailemle tanışacağınız için mutluyum ama şimdi biraz acelem var. Sebzelerle hamburgerler arasında kavga çıkmış; hamburgerler bir sıfır galip, olaya müdahale etmem lazım. Görüşürüz…

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Editor: Gözde Döneli
Yayın Tarihi 2018-09-18
ISBN 6052041321
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) PDF İndir

Kral şžakir / Tek Kişilik Dev Orkestra! (Ciltli) kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Abdullah Nisan 5, 2019, 10:32 pm

    Yollayınnn

  • Emre Nisan 17, 2019, 4:09 pm

    mükemmel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)