Kral Kaybederse – Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kral Kaybederse gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu yazarı tarafından yazılan Kral Kaybederse kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kral Kaybederse

Kral Kaybederse Kitabının Kısa Özeti Oku

Kral Kaybederse kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Avına av olan bir avcının hikâyesi… İnsanoğlu ilk çocukluk yıllarında yaşadıklarından çok etkilenir. Henüz tam ortaya çıkmamış bir heykel gibidir o; hayat da onu ince ince şekillendirmeye çalışan usta bir heykeltıraş… Alır eline keskiyi, usul usul oyar. Ama bazen keskiyi öyle bir savurur ki, bir parça kopuverir ve o parçayı bir daha kimse yerine koyamaz. Kendini hep dorukta görüyor ve asla aşağı düşmeyeceğini sanıyordu. Ama bir gün hayat elindeki keskiyi ona da savuruverdi ve onun da koptu yüreği… Oysa pek çok kadının gönlüne taht kurmuş bir kraldı o… Uzun süre ne kendi inandı tahttan indiğine, ne de kadınlar. Ama bir şeylerin değiştiğini yine de ilk hisseden kadınlar oldu; ona yıllarca köle gibi itaat eden kadınlar… Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.

Kral Kaybederse Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-07
ISBN 9751416575
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 384
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.4 x 19.8 cm

Kral Kaybederse PDF İndir

Kral Kaybederse kitabı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dr. Gülseren Budayıcıoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • asd Aralık 6, 2018, 6:55 pm

  teşekkürler

 • Sevgi Şubat 6, 2019, 1:22 pm

  teşekkürler

 • dilek Şubat 11, 2019, 12:45 pm

  Gülseren buydayıcıoğlu kralı öldürmek kitabını indirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz
  teşekkürler

 • hediye Şubat 12, 2019, 2:52 pm

  kral kaybederse indirmek istiyorum

 • nil Şubat 14, 2019, 3:34 pm

  mümkünse linki gönderebilirmisiniz, teşekkürler

 • İrem Şubat 14, 2019, 11:57 pm

  Merhaba paylaşım yapabilir misiniz?

 • Dilek Mart 5, 2019, 10:03 pm

  Kitabı gönderebilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)