Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) – Nick Bruel Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nick Bruel yazarı tarafından yazılan Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli)

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Pisicik’in canı sıkkın… Hem de çok! Kuçu için en iyisi evden uzaklaşmak. Tonton Amca, Kuçu’yu yürüyüşe çıkarıyor ama başlarına gelmeyen kalmıyor. Yolda edindiği yeni arkadaşlar da Kuçu’ya bir türlü rahat vermiyor. Yoksa Kuçu, Pisicik’e haksızlık mı etti?  

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Olgaç Oral
Yayın Tarihi 2018-02-08
ISBN 6051733746
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 156
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) PDF İndir

Kötü Kedi ve Kuçu İçin Büyük Gün (Ciltli) kitabı, Nick Bruel isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nick Bruel yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nick Bruel Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)