Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 – Oğuz Atay Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Oğuz Atay yazarı tarafından yazılan Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 Kitabının Kısa Özeti Oku

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Oğuz Atay’ın hikayeleri, gündelik hayatı kavrayış derinliği anlatım zenginliği ve okuru alıp götürmedeki enerjileri bakımından romanlarından geri kalmıyor. Kitaba adını veren hikayenin “korkuyu beklerken” kendini evine hapseden kahramanı, Atay’ın edebiyat güzergahındaki farklılığının en büyük kanıtlarından. Yazarın bu kitaptaki iki hikayeyle var ettiği “Beyaz Mantolu Adam”da öyle…

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-05-15
ISBN 9754701586
Baskı Sayısı 47. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 202
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 13 x 19 cm

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 PDF İndir

Korkuyu Beklerken / Bütün Eserleri 4 kitabı, Oğuz Atay isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Oğuz Atay yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Oğuz Atay Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)