Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu – Frances Watts Pdf İndir

Aralık 19, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Frances Watts yazarı tarafından yazılan Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu Kitabının Kısa Özeti Oku

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Resimlere ilk baktığında hiçbir şey göremeyebilirsin. Daha dikkatli bak. Korkunç hayvanları göreceksin. Gördün mü?Peki, resimlerde gördüğün hayvanlar mı daha korkunç yoksa kutunun içindeki mi?  Cesaretin varsa kutuyu aç.Tehlike var: Hemen kaç! İyi Geceler Farecikler ve Babacığa Öpücükler kitaplarının ödüllü yazarı Frances Watts’dan okumayı seven ve korku nedir bilmeyen cesur yüreklilere harika bir öykü kitabı.

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Orjinal Adı The Fearsome Frightening
ISBN 6053411598
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu PDF İndir

Korkunç, Ürkütücü Bir Kutu kitabı, Frances Watts isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Frances Watts yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Frances Watts Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.