Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası – Psikolog Tuncel Altınköprü Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü yazarı tarafından yazılan Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası Kitabının Kısa Özeti Oku

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu macerada; canavarlaşmış hayvanlara, uzaylılara ve komandolara karşı savaşmak zorundasınız. Bakalım bu savaştan sağ çıkmayı başaracak mısınız?Dünyadaki açlık sorununa çözüm arayan bir bilim insanı… Onu amaçları için kullanmak isteyen bir devlet… Dünyanın düzenini kurgulamak isteyen uzaylılar… Bunlar; canavarlaşmış hayvanların bulunduğu küçük bir adada bir araya geliyorlar. Tabii bir de siz…Bu kitapta tam 13 farklı son var. Ancak bunlardan bir teki iyi… Tehlikelerle dolu bu adadan, ancak cesaretiniz, aklınız ve becerilerinizle kurtulabilirsiniz. Ya bu adada ölüp gideceksiniz ya da sizi bekleyen parlak bir hayata doğru ilerleyeceksiniz.Bunu, sizin kararlarınız belirleyecek.

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-16
ISBN 6059562621
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası PDF İndir

Korku Tüneli 2 / Canavarlar Adası kitabı, Psikolog Tuncel Altınköprü isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Psikolog Tuncel Altınköprü yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)