Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü – Heinz Janisch Pdf İndir

Ocak 4, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Heinz Janisch yazarı tarafından yazılan Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü Kitabının Kısa Özeti Oku

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İnat mı, çözüm mü?Hangisini yeğlersiniz?Bir köprüde karşılaşan iki inatçı keçinin sonu malum! Ben geçerim, yok sen değil ben geçerim derken, inatlarının bedelini canlarıyla öderler.Köprüyü Geçerken / Dev ile Ayının Öyküsü kitabında ise bir köprüde karşılaşan iki keçi değil, dev ile ayıdır. Karşıya geçme önceliği konusunda önce onlar da iki keçi gibi inatlaşsalar da sonra şahane bir çözüm bulurlar. Böylece kimse üzülmeden sorunu çözmüş olurlar.

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Serhat Yalçın
Yayın Tarihi 2018-03-19
ISBN 9750827068
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 25.5 x 21.5 cm

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü PDF İndir

Köprüyü Geçerken – Dev ile Ayının Öyküsü kitabı, Heinz Janisch isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Heinz Janisch yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Heinz Janisch Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Kübra Ocak 5, 2020, 11:55 pm

    Pdf alabilmem için yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.