Kongo’ya Ağıt – Jean Christophe Grange Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kongo’ya Ağıt gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jean Christophe Grange yazarı tarafından yazılan Kongo’ya Ağıt kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kongo’ya Ağıt


Kongo’ya Ağıt Kitabının Kısa Özeti Oku


Kongo’ya Ağıt kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“LONTANO” DEVAM EDİYOR! Bütün yollar cehenneme çıkıyor…Afrika’da, Floransa’da, Paris’te…Düşman aynı: Çivi Adam!İblisle son düello başlıyor!..

Kongo’ya Ağıt Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Tankut Gökçe
Yayın Tarihi 2017-06-23
ISBN 6050944525
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 608
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 23 cm

Kongo’ya Ağıt PDF İndir


Kongo’ya Ağıt kitabı, Jean Christophe Grange isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jean Christophe Grange yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jean Christophe Grange Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.