Komşu Teyze – Helga Bansch Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Komşu Teyze gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Helga Bansch yazarı tarafından yazılan Komşu Teyze kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Komşu Teyze

Komşu Teyze Kitabının Kısa Özeti Oku

Komşu Teyze kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yeter ki birbirimize anlatacağımız hikâyeler bitmesin!Perihan Teyze’nin hünerleri saymakla bitmez.İnsanın içini okuyacak kadar anlayışlıdır ama bir o kadar da dediğim dedik. Sesini yükseltmeyegörsün, lokantada bütün bardaklar şıngırdar. Sabırlı, meraklı, güçlü, becerikli, herkesi güldüren, her şeyden haberdar… müthiş biridir o…Orçun, bu komşu teyzeyi çok sever. En çok da ona hikâyeler anlatmayı…Herkesin hayatında hikâyelerini aldığı bir yaşlı vardır…Ve bir gün onlar gider ama hikâyeleri kalır.

Komşu Teyze Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Dürrin Tunç
Yayın Tarihi 2017-09-18
ISBN 9750835919
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.8 x 28 cm

Komşu Teyze PDF İndir

Komşu Teyze kitabı, Helga Bansch isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Helga Bansch yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Helga Bansch Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)