Kölelikten Kaçış – Dominique Torres Pdf İndir

Ocak 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kölelikten Kaçış gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dominique Torres yazarı tarafından yazılan Kölelikten Kaçış kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kölelikten Kaçış

Kölelikten Kaçış Kitabının Kısa Özeti Oku

Kölelikten Kaçış kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Özgürlük” mü? Amsi için bu yeni sözcüktam olarak ne demekti?Nijer kırsalında yaşayan ve ailesiyle beraber köle olarak çalışan küçük Amsi, kendisine “dostum” diye seslenen yabancı adamdan çok etkilenmişti. Bir insanın başka bir insana sahip olamayacağını söyleyen ve kendisini özgürbir geleceğe davet eden bu adamın çağrısına kulakvermeli miydi? Onu bu yeni hayatta neler bekliyordu?

Kölelikten Kaçış Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Orçun Türkay
Yayın Tarihi 2018-05-28
ISBN 9750712210
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kölelikten Kaçış PDF İndir

Kölelikten Kaçış kitabı, Dominique Torres isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dominique Torres yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dominique Torres Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.