Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk – Ingo Siegner Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ingo Siegner yazarı tarafından yazılan Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Küçük Ejderha Kokosnuss yepyeni macerası ile sizlerle! Kokosnuss, Matilda ve Oskar kış tatili geldiğinde Ejderha Adası’nın kuzeyine gezintiye çıkarlar. Körfeze demir attıklarında ise onları bir sürpriz beklemektedir. Açlıktan bayılan bir kutup ayısı, dalgalarla kıyıya vurmuştur. ǜç arkadaş kutup ayısı için balık tutup kendine gelmesi için ellerinden geleni yaparlar ama kutup ayısı evinden uzak kaldığı için mutlu değildir. Bu yüzden Kokosnuss ve arkadaşları onu Kuzey Kutbu’na geri götürmeye karar verirler. Böylece onlar için yeni bir macera başlar.  

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-15
ISBN 6052374306
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 72
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19 cm

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk PDF İndir

Kokosnuss Kuzey Kutbu’na Yolculuk kitabı, Ingo Siegner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ingo Siegner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ingo Siegner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.