Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) – Pdf İndir

Nisan 6, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli)

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu diziyle çocuklar klasik müzik dünyasına adım atacak. Resimli masallarla Vivaldi, Bach, Mozart Beethoven ve Çaykovski’yi tanıma fırsatı bulacak. Kitaba eşlik eden CD deki müzikleri dinlerken de ü nlü bestecilerin eserlerini keşfedecek.

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2009-03-10
ISBN 6051110851
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.5 x 26 cm

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) PDF İndir

Klasik Müzik Masalları 5 / Çaykovski (Cd Ekli) kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.