Kızıl Nehirler – Jean Christophe Grange Pdf Kitap İndir

Haziran 29, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kızıl Nehirler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jean Christophe Grange yazarı tarafından yazılan Kızıl Nehirler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kızıl Nehirler


Kızıl Nehirler Kitabının Kısa Özeti Oku


Kızıl Nehirler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Biz efendiler, biz köleleriz.Biz her yerdeyiz, hem de hiçbir yerde.Biz karar verenleriz.Kızıl nehirlerin hâkimiyiz.Kalbinize güvenmiyorsanız ya da ocakta yemeğiniz varsa, bu kitabı okumaya başlamayın.Grangé’nin sınır tanımayan hayal gücü, sürekli artan gerilim, etkileyici karakterler, birbirinden korkunç cinayetler; hepsi daha ilk satırlardan itibaren size hükmedecek…”Kızıl Nehirler” sadece Fransa’da 450.000 sattı ve 20 dile çevrildi.Soluk kesen bir tempo. İnsanı hemen saran bir hikâye.Çok gerçekçi şiddet sahneleri. İki sıradışı insanın çevresinde gelişen olaylar: biri enerji dolu, tecrübeli bir polis, diğeri sokaklardan gelme Mağripli bir çaylak….

Kızıl Nehirler Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Kollektif
Yayın Tarihi 2016-01-27
Orjinal Adı Les Riviéres pourpres
ISBN 9759914615
Baskı Sayısı 44. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 328
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 23 cm

Kızıl Nehirler PDF İndir


Kızıl Nehirler kitabı, Jean Christophe Grange isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jean Christophe Grange yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jean Christophe Grange Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.