Kitaplardan Korkan Çocuk – Susanna Tamaro Pdf İndir

Ocak 2, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kitaplardan Korkan Çocuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Susanna Tamaro yazarı tarafından yazılan Kitaplardan Korkan Çocuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kitaplardan Korkan Çocuk

Kitaplardan Korkan Çocuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Kitaplardan Korkan Çocuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yüreğinin Götürdüğü Yere Git adlı kitabıyla ülkemizde çok sevilen Susanna Tamaro, çocuklar için de kitaplar yazdı. Kitaplardan Korkan Çocuk, onun en sevilen çocuk kitabı. Küçük Leopold, daha sekiz yaşındadır, gerçekten de kitaplardan çok korkmaktadır. Her yıl olduğu gibi sekizinci doğum gününde de, annesiyle babasının getirdikleri armağan paketini heyecanla açar, ne yazık ki, o çok sevdiği, sahip olmak için can attığı bir çift koşu ayakkabısı yerine parlak kaplı iki kitapla burun buruna gelir. Hıçkırarak ağlamaya başlar. Kitapları öfkeyle yere fırlatır, gider odasına kapanır. Annenin babanın üzüntüsü büyüktür. Leopold de kendince haklıdır. Çünkü hangi kitabı açsa kara kara harfler, kara kara lekeler havalarda uçuşmakta, çocuğun başı dönmektedir. Oğullarının bu kitap korkusu hastalığını yenmek için annesi babası çareler ararlar, onu doktora götürürler, cezalandırma yoluna başvururlar. Sonunda Leopold, çareyi evden kaçmakta bulur. Kitap okumayı seven çocuklar ona kızmasınlar. Çünkü Leopold de haklı. Ama zaten bu kitabın büyüleyici yanı, onun evden kaçmasıyla başlıyor.

Kitaplardan Korkan Çocuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Eren Cendey
Çizer: Mustafa Delioğlu
Yayın Tarihi 2018-02-13
Orjinal Adı Papirofobia
ISBN 9758440863
Baskı Sayısı 46. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 44
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Kitaplardan Korkan Çocuk PDF İndir

Kitaplardan Korkan Çocuk kitabı, Susanna Tamaro isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Susanna Tamaro yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Susanna Tamaro Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

8 Yorum

 • Kadir Eylül 22, 2019, 7:51 am

  Teşekkür ederim

 • mahmure Aralık 17, 2019, 9:24 am

  teşekkürler

 • Serap Aralık 17, 2019, 9:26 am

  teşekkür ederim

 • Şerif Ali Hoca Ocak 11, 2020, 3:14 pm

  Tüm çocukların okuması gerekli.

 • cdc Mart 11, 2020, 7:36 pm

  tşjk

 • İlatda Mart 12, 2020, 9:05 pm

  Kitabı nasıl inditebilriim

 • irem Mart 31, 2020, 1:19 pm

  Teşekkürler

 • hasan Mayıs 17, 2020, 3:15 am

  tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.