Kitap Hırsızı – Markus Zusak Pdf Kitap İndir

Mayıs 13, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kitap Hırsızı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Markus Zusak yazarı tarafından yazılan Kitap Hırsızı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kitap Hırsızı


Kitap Hırsızı Kitabının Kısa Özeti Oku


Kitap Hırsızı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Markus Zusak’ın, 2. Dünya Savaşı Almanya’sında yaşayan küçük kız çocuğu Liesel Meminger’in uzun süre hafızalardan silinmeyecek ilginç hikâyesi…………“Hayatınızı böylesine derinden etkileyen başka bir kitaba daha rastlamamışsınızdır. Muhteşem!”GoodReads “Bu unutulmaz hikâye kalbinizi çalacak!”The New York Times “Felsefi bir yanı da olan sürükleyici bir roman…Herkes okumalı!”Kirkus Reviews

Kitap Hırsızı Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Selim Yeniçeri
Yayın Tarihi 2018-07-05
ISBN 6053483250
Baskı Sayısı 17. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 574
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kitap Hırsızı PDF İndir


Kitap Hırsızı kitabı, Markus Zusak isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Markus Zusak yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Markus Zusak Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.