Kırmızı Saçlı Kadın – Orhan Pamuk Pdf İndir

Kasım 22, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kırmızı Saçlı Kadın gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Orhan Pamuk yazarı tarafından yazılan Kırmızı Saçlı Kadın kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kırmızı Saçlı Kadın

Kırmızı Saçlı Kadın Kitabının Kısa Özeti Oku

Kırmızı Saçlı Kadın kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
İlk aşk deneyimi bütün bir hayatı belirler mi?Yoksa kaderimizi çizen yalnızca tarihin ve efsanelerin gücü müdür?Orhan Pamuk, Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan yeni romanı Kırmızı Saçlı Kadın’da bizi otuz yıl önce İstanbul yakınlarındaki bir kasabada liseli bir gencin yaşadığı sarsıcı bir aşk hikâyesiyle, büyük bir insani suçun peşinden sürüklüyor.

Kırmızı Saçlı Kadın Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-09
ISBN 9750835605
Baskı Sayısı 11. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 204
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kırmızı Saçlı Kadın PDF İndir

Kırmızı Saçlı Kadın kitabı, Orhan Pamuk isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Orhan Pamuk yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Orhan Pamuk Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.