Kırmızı Elma – Claire Jobert Pdf İndir

Ocak 14, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kırmızı Elma gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Claire Jobert yazarı tarafından yazılan Kırmızı Elma kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kırmızı Elma

Kırmızı Elma Kitabının Kısa Özeti Oku

Kırmızı Elma kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sekiz kitaplık “Demek Öyle!” Dizisinde kısa ve anlaşılır hikÇ¢yelerle değerler eğitimi anlatılmaktadır. Bu kitabın hikÇ¢yesinde acıkmış olan fare Minik, büyük bir elma bulur fakat tam evine dönerken… 

Kırmızı Elma Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-28
ISBN 6053704140
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 19 x 23.5 cm

Kırmızı Elma PDF İndir

Kırmızı Elma kitabı, Claire Jobert isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Claire Jobert yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Claire Jobert Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.