Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı – Pdf İndir

Nisan 3, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı Kitabının Kısa Özeti Oku

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Oku, Düşün, Tartış, Boya, Kes, YapıştırCamsu’nun da tüm çocuklar gibi ihtiyaçları var. Hayalleri ve yapmak istedikleri var. Ama bedeninin cam oluşu her şeyi daha  da  zorlaştırıyor.  Yapamadıkları  ve  yapmasına  izin verilmeyen şeyler gün geçtikçe çoğalıyor. Ama Camsu’nun asıl hikÇ¢yesi hakları için mücadele etmeye karar verdiğinde başlıyor. Bu kararla yola düşen Camsu’yu çetin bir yolculuk bekliyor.  Bu  öyküyü  kurgulayan  on  beş  çocuk  yanlarına  Camsu’yu  da  katarak  uzun  bir  yolculuğa  çıktı.  Elbette  bu sadece  Camsu’nun  ve  on  beş  çocuğun  yolculuğu  değil. Haklarının  peşine  düşen  tüm  çocukların,  çocukları  sırça köşklerde  büyütmeyen  ve  onların  yaşam  yolculuğunu destekleyen  yetişkinlerin,  her  şeye  rağmen  kırılmayan düşlerin ve gerçeklerin yolculuğu. Bir hak uğruna bazen bir ömür  verilse  de,  yolların  ve  yolculukların  hiç  bitmediğini biliyoruz.  Umudumuz  da  hayallerimiz  de  bitmiyor  ve  hiç bitmeyecek. LJünkü yaşam varsa umut da var… Ve umut en çok  çocuklarda  var.  Camsu’nun  kırılmayan  hayallerinin öyküsünü okuyup düşünerek, düşüncelerinizi somutlaştırıp çizerek,  onları  boyayarak  ve  kesip  yapıştırarak  siz  de  bu yolculuğa çıkabilir, siz de bizim yol arkadaşımız olabilirsiniz.wwwkirilmayanhayallercom adresinden  Kırılmayan  Hayaller  ǜç  Boyutlu  Kitap  Projesi hakkında  ayrıntılı  bilgi  edinebilir  ve  diğer  arkadaşlarınızın çalışmalarını  inceleyebilirsiniz.  Hazırladığınız  çalışmaların görsellerini isterseniz siz de bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Nilay Yılmaz
Yayın Tarihi 2016-06-16
ISBN 9752121669
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 27 cm

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı PDF İndir

Kırılmayan Hayaller ǜç Boyutlu LJocuk Hakları Kitabı kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.