Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 – Yakup Kadri Karaosmanoğlu Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yakup Kadri Karaosmanoğlu yazarı tarafından yazılan Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 Kitabının Kısa Özeti Oku

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Yakup Kadri Karaosmanoğlu, ilk romanı olan Kiralık Konak’ta toplumumuzda Batılılaşma ile birlikte kuşaklar arasında meydana gelen düşünce, duygu ve dünya görüşü ayrılıklarını, toplumsal çözülüş kavramını temel alarak, bir konağın dağılışı etrafında verir. Satılığa çıkarılan konağın, bu değişimle farklı yerleresavrulmuş bazı kişileri, Tanzimat’tan Meşrutiyet’e uzanan bir kopuş süreci içinde, İstanbulun giyen, ölçülü ve namuslu kişiler olmaktan çıkıp, sırtlarına geçirdikleri redingotlarıyla romancının deyişiyle “riyakar, yarı uşak ve adi” bir kuşağın temsilcisi haline gelirler.

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Atilla Özkırımlı
Yayın Tarihi 2018-09-05
ISBN 9754700087
Baskı Sayısı 59. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 232
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19 cm

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 PDF İndir

Kiralık Konak Bütün Eserleri 4 kitabı, Yakup Kadri Karaosmanoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yakup Kadri Karaosmanoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yakup Kadri Karaosmanoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)