Kimyasal Bahçe Üçlemesi Solgun Pdf indir

Eylül 17, 2017

Öyle birşey düşünelim ki şöyle olmalı; Dünyanın sonu geliyor ve herkes birbirinin ne zaman öleceğini biliyor. Böyle bir serüveni kim okumaz istemezki, Çünkü dünya artık eskisi gibi değil teknoloji ilerlemiş

Kimyasal Bahçe Üçlemesi Solgun Pdf Oku

Kimyasal Bahçe Üçlemesi Solgun Pdf Oku

fakat ömür kısalmıştır. Kızlar sadece 20 erkekler ise 25 yaşına kadar yaşıyordu. Fakat bunun bir panzehiri vardı bu döngüyü kırmaksa kısa hayatına rağmen Rhine’ye düşüyordu.

Kimyasal Bahçe Üçlemesi Solgun Kitabı Hakkında

Ya Ne Zaman Öleceğini Bilseydin?

Modern bilim, dünyayı değiştirdi. Erkekler yalnızca yirmi beş, kadınlar da yirmi yaşına dek yaşıyor. Bu yeni ve kasvetli dünyada insanlığın devamı için genç kızlar kaçırılıp çok eşli evliliklere zorlanıyor. On altı yaşındaki Rhine Ellery, Toplayıcılar tarafından kaçırıldığında, ayrıcalıklı bir dünyaya adım atacak. Kocası Linden’ın aşkına ve kardeş eşler arasındaki şüpheli dayanışmaya rağmen, Rhine’ın tek bir amacı var: Kaçmak. Evine dönmek ve ikiz kardeşini bulmak. Ama Rhine’ın tek mücadelesi, kaybettiği özgürlüğü değil. Linden’ın kaçık babası, oğlunu elinden alacak virüsün panzehrini bulmakta kararlı. Öyle ki bu uğurda kadavra toplamayı bile göze alıyor. Rhine zamana karşı yarışarak kaçma planları yapıyor. Ya başaracak ya da kısıtlı ömrünü bir tutsak olarak geçirecek.

“Lauren DeStefano inandırıcı bir gelecek portresi çizmiş.

Bu dünyaya bayıldım. Yarattığı aşk ve üslubu da hayranlık uyandırıcı.

Ne zamandır böyle bir roman okumak istiyordum.”

-Carrıe Ryan, New York Times çoksatarı, The Forest of Hands and Teeth’in yazarı-

“Ürkütücü ve zarif. Şaşırtıcı, romantik, korkutucu, umut verici ve sürprizlerle dolu. İkinci kitabı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.”

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.