Keşifler Atlası – Sarah Harrison Pdf İndir

Ocak 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Keşifler Atlası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sarah Harrison yazarı tarafından yazılan Keşifler Atlası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Keşifler Atlası

Keşifler Atlası Kitabının Kısa Özeti Oku

Keşifler Atlası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyanın çevresini dolaşan ilk gezgin kimdi? Avrupalılar Avustralya’yı ne aman keşfetti? Keşifler Atlası bunun gibi pek çok ilgi çekici konuyu işlerken, tarihin ünlü kâşiflerini anlatıyor. Afrika’nın sonsuz ormanlarında karşılaşan Livingston ve Stanley’in öyküsünü okurken, ya da Kon-tiki salındaki maceraperestlerle Pasifik Okyanusu’nu geçerken, gezegenimiz hakkında birçok şey öğrenip, kâşiflerin heyecanını yaşayacaksınız. Ayrıntılı haritalar ve resimler gezilerinizi çok daha renkli hale getirecek.

Keşifler Atlası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-12
ISBN 9944882941
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15.5 x 23 cm

Keşifler Atlası PDF İndir

Keşifler Atlası kitabı, Sarah Harrison isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sarah Harrison yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sarah Harrison Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.