Kendine İyi Bak – Arda Erel Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kendine İyi Bak gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Arda Erel yazarı tarafından yazılan Kendine İyi Bak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kendine İyi Bak

Kendine İyi Bak Kitabının Kısa Özeti Oku

Kendine İyi Bak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
bir şeyler yolunda gitmediğinde, sen kendi yolunda gitmiyorsun demektir. hayat sana armağan edilmişken, sen o armağanı yaşayamıyorsun demektir.toplum, ailen, arkadaşların ya da sevgilin…kendini birilerinin dediklerine göre şekillendirdikçe, kendinden uzaklaştığının farkında mısın? benliğinden, isteklerinden, arzularından kopuyorsun. başka bir sen yaratıyorlar, sen de “o” oluyorsun. özüne in. kendine koş. o zaman sen de düzelirsin, gittiğin yol da. Kendine iyi bak…

Kendine İyi Bak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-23
ISBN 9751038609
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 223
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kendine İyi Bak PDF İndir

Kendine İyi Bak kitabı, Arda Erel isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Arda Erel yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Arda Erel Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)