Kemal’in Brüksel Günlüğü – Özge A. Lokmanhekim Pdf İndir

Ocak 7, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kemal’in Brüksel Günlüğü gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Özge A. Lokmanhekim yazarı tarafından yazılan Kemal’in Brüksel Günlüğü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kemal’in Brüksel Günlüğü

Kemal’in Brüksel Günlüğü Kitabının Kısa Özeti Oku

Kemal’in Brüksel Günlüğü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kemal, anne ve babasıyla birlikte gezmekten, kimi etkinliklere katılmaktan, farklı kültürleri öğrenmekten hoşlanan, farkındalığı yüksek, o meraklı çocuklardan biri.Kemal, gezi günlüklerinde gittiği yerlerin önemli ve tarihî mekânlarını, yemeklerini ve geleneklerini anlatırken kendinizi bir anda o büyülü dünyanın içerisinde bulacaksınız.Kim bilir bundan böyle ona bazen Brüksel’de bazen Roma’da bazen de dünyanın bir başka köşesinde rastlayabilirsiniz.

Kemal’in Brüksel Günlüğü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-12-09
ISBN 9752122390
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 25 x 25 cm

Kemal’in Brüksel Günlüğü PDF İndir

Kemal’in Brüksel Günlüğü kitabı, Özge A. Lokmanhekim isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Özge A. Lokmanhekim yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Özge A. Lokmanhekim Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.