Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi – Recep Aykan Pdf İndir

Ekim 25, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Recep Aykan“>Recep Aykan yazarı tarafından yazılan Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi Kitabının Kısa Özeti Oku

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Hz. Muhammed (s.a.v):”Karanlık geceler gibi işler karıştığı zaman Kur’an-ı Kerim’e sarılınız.Çünkü O, şefaat eden ve şefaati kabul edilendir. Kendisine uymayanlarınyenilmeyen hasımıdır. Kim Kur’an’ı rehber edinirse, Kur’an onu Cennetegötürür. Kim de Kurani arkasina atarsa, Kuran da onu cehenneme sevkeder.O en hayırlı yolu gösterir. Emirleri açık ve kesindir; boş sözler değildir.”

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2002-08-16
ISBN 9753520883
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 986
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 17 x 24.5 cm

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi PDF İndir

Kelime ve Konularına Göre Alfabetik Kur’an Fihristi kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Recep Aykan“>Recep Aykan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Recep Aykan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Recep Aykan“>Recep Aykan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)