Kelebeğin Hayat Sırları – Nil Karaibrahimgil Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kelebeğin Hayat Sırları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nil Karaibrahimgil yazarı tarafından yazılan Kelebeğin Hayat Sırları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kelebeğin Hayat Sırları


Kelebeğin Hayat Sırları Kitabının Kısa Özeti Oku


Kelebeğin Hayat Sırları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
insan nasıl yaşarsa parlar? Nasıl yaşarsa mutluluğu yakalar?   Nasıl yaşarsa yaşadığına değer? Nil’in kelebeklerde keşfettiği hayat sırları elinizde… 17 yaşıma dönseydim, kendime şunları söylerdim: En önemli şey aşk; onu doya doya yaşa! Birkaç kişinin elini sıkı sıkı tut. Onların dertleriyle dertlen, mutluluklarıyla uç, dediklerine kulak ver. Başkalarının kriterlerine göre seçim yapma. O zaman başkalarının gideceği yerlere gidersin. Oralarda ne işin var? Her gün oku. Her şeyi oku. Ağaç olmak nasıldır? Van Gogh olmak nasıldır? ikinci Dünya Savaşı’na katılmış olmak nasıldır? Öğren. Kendinle sosyalleş. Yoksa unutursun nasıl biri olduğunu. Her gün şükret. Karanlık günler olacak. Düşeceksin de. Yaralar da açılacak. O zamanlarda şunu unutma: Tünel bitecek. Kalkacaksın da. Kabuk da bağlayacaksın. Korkmaktan korkma. Ödün bile kopsun. Sonra kapa gözünü bas karanlığına. Belki biri taş döşemiştir; kim bilir. Böbürlenme. Kibirlenme. Köpürme. Abart. LJoğalt. Parlat. Her gün, bir yazar tarafından hayatının hikÇ¢yelendirildiğini düşün ve dinle. Böyle bir kahraman olmak ister miydin? istiyorsan başarıyorsun. Ne mutlu sana.

Kelebeğin Hayat Sırları Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-10-12
ISBN 6050928563
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 296
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.6 x 21 cm

Kelebeğin Hayat Sırları PDF İndir


Kelebeğin Hayat Sırları kitabı, Nil Karaibrahimgil isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nil Karaibrahimgil yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nil Karaibrahimgil Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.