Kekeme Çocuklar Korosu – Tarık Tufan Pdf Kitap İndir

Nisan 27, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kekeme Çocuklar Korosu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tarık Tufan yazarı tarafından yazılan Kekeme Çocuklar Korosu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kekeme Çocuklar Korosu


Kekeme Çocuklar Korosu Kitabının Kısa Özeti Oku


Kekeme Çocuklar Korosu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
’En son hangi acı seni uykusuz bıraktı, en son hangi coğrafyayagözyaşı döktün, en son hangi cümle beynini darmadağınedercesine odanın duvarlarında yankılandı, söylesene? Kekeme Çocuklar Korosu bir radyo istasyonunda geceprogramları yapan genç bir adamın hikayesini anlatıyor.Huzursuz, öfkeli, kafası karışık, hüzünlü bir adamın hayatıniçindeki çaresizlikleri, sorgulamaları, kavgaları etkileyicibir anlatımla okurun karşısına çıkıyor. Olaylar genç bir adam üzerinden anlatılsa da Kekeme ÇocuklarKorosu, doksanlı yılların ve o yılları üniversitede yaşayanbir kuşağın çarpıcı hikayesidir.

Kekeme Çocuklar Korosu Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-08-02
ISBN 9759960513
Baskı Sayısı 18. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 136
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kekeme Çocuklar Korosu PDF İndir


Kekeme Çocuklar Korosu kitabı, Tarık Tufan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tarık Tufan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tarık Tufan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Lütfi Mart 12, 2020, 4:36 pm

    lOkumak isterdim

  • Furkan Mart 19, 2020, 6:49 pm

    Başlıyoruz bakalım

  • Sahra Nisan 23, 2020, 2:27 am

    Okumak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.