Kedim Nereye Kayboldu? – Alexandra Pichard Pdf İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kedim Nereye Kayboldu? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Alexandra Pichard yazarı tarafından yazılan Kedim Nereye Kayboldu? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kedim Nereye Kayboldu?

Kedim Nereye Kayboldu? Kitabının Kısa Özeti Oku

Kedim Nereye Kayboldu? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Küçük bir kız babasını bekliyor, beklerken de kedisiyle oynuyor. Ama aniden kedisi ağaca tırmanıp gözden kayboluyor!.. Şimdi ağacın dalları arasında kedisini bulması gerek. Küçük kız kedisini ararken karşısına bir sürü tuhaf insan çıkıyor ve her biri, tıpkı kendisi gibi, bir şeylerini kaybetmiş… Siz de sayfalarda gezinerek kaybolmuş eşyalar, insan ve hayvanları arayabilirsiniz. Kedim Nereye Kayboldu?’da detaylı çizimler eşliğinde sıcacık bir öykü anlatılırken bir yandan da okuru, koca bir ağacın dalları arasında eğlenceli bir ara-bul oyununa davet ediyor. Macera boyunca karşılaştığımız yeni karakterlerin aradıkları nesneleri aklımızda tutarak sayfalarda bulmaya çalışıyoruz. Alexandra Pichard’ın pastel renklerdeki yumuşacık çizimlerinde kayıp eşyalar, insan ve hayvanları bulmak için biraz dikkat ve iyi bir hafıza yeterli…

Kedim Nereye Kayboldu? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ece Nahum
Yayın Tarihi 2017-03-22
ISBN 6059781633
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20 x 29 cm

Kedim Nereye Kayboldu? PDF İndir

Kedim Nereye Kayboldu? kitabı, Alexandra Pichard isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Alexandra Pichard yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Alexandra Pichard Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.