Kayıp Kızlar – Tess Gerritsen Pdf Kitap İndir

Temmuz 2, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kayıp Kızlar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tess Gerritsen yazarı tarafından yazılan Kayıp Kızlar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Kayıp Kızlar


Kayıp Kızlar Kitabının Kısa Özeti Oku


Kayıp Kızlar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Genç, güzel bir kadının cesedi çöplerle dolu, dar bir geçitte bulunur. Adli tıp uzmanı Kat Novak’ın önüne gelen isimsiz cesedin avucunda üzerine yedi rakam karalanmış bir kibrit kutusu vardır. İkinci kurban bulunduğunda Kat Novak ölümcül bir ilaçla sokaklarda dolaşan seri bir katilin varlığından şüphelenir. Polis kenar mahallelerde gerçekleşen bu ölümleri ciddiye almıyor gibidir, belediye başkanı da Kat Novak’ı dinlemeye hevesli değildir. Kendi kızı da kayıp olan, ilaç şirketi sahibi Adam Quantrell, Kat’in şüphelilerinden biridir.Kat ölümleri durdurmaya kararlıdır ancak çok geçmeden kendi hayatının da tehlikede olduğunu anlayacaktır.

Kayıp Kızlar Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ayşegül Cebenoyan
Yayın Tarihi 2018-04-16
ISBN 6050950373
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.6 x 21 cm

Kayıp Kızlar PDF İndir


Kayıp Kızlar kitabı, Tess Gerritsen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tess Gerritsen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tess Gerritsen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

 • sevda Eylül 9, 2019, 3:43 pm

  teşekkürler

 • Necdet Eylül 26, 2019, 9:26 pm

  Tess Geritsen’in okumadığım kitaplarından biri.
  Okumayı çok isterim.

 • kdd Eylül 26, 2019, 11:16 pm

  nasıl indirebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.