Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri – Figen Yaman Coşar Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Figen Yaman Coşar yazarı tarafından yazılan Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir romanKayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus’un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Anadolu topraklarından beslenen değerlerin konu edildiği kitaplarla sadakat, iyilik, vefa gibi değerlerin önemini kavrayacaklar. Bu kez Yunus’un hem kalbi hem de aklı çok karışık… Prenses Sema ise Gözyaşı Vampirlerinin tehdidi altında. Yunus, Girdkuh Hükümdarlığı’nda gördüğü Düş’ten kurtulup İsimler Kitabı’nı hatırlayabilecek mi? Yunus kendi içinde verdiği mücadelede kalbindeki gerçeğini bulabilecek mi?

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-05
ISBN 6053497356
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12 x 21.5 cm

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri PDF İndir

Kayıp İsimler Krallığı 3 / Gözyaşı Vampirleri kitabı, Figen Yaman Coşar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Figen Yaman Coşar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Figen Yaman Coşar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)