Kayıp Besmele – Serhat Ahmet Tan Pdf İndir

Ekim 24, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Serhat Ahmet Tan“>Serhat Ahmet Tan yazarı tarafından yazılan Kayıp Besmele kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kayıp Besmele

Kayıp Besmele Kitabının Kısa Özeti Oku

Kayıp Besmele kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

AY’A YEMİN OLSUN!…Gizlenmiş, saklanmış anlamına gelen Müddessir Suresi böyle söylüyor.Bu yeminle sanki bir şeyler kesinleştirilmeye çalışılıyor. Arapça KELLA yani “asla” diye başlayan 32. ayet; “asla, hayır asla AY’A YEMİN OLSUN.” diyerek neyi tavizsiz olarak vurguluyor?19 sisteminin dayanağı olan ayet, net ve kesin olan bir durumu açıkladığını adeta haykırıyor: “19 KUR’AN’I KORUYAN BİR MUCİZE Mİ, YOKSA DÜPEDÜZ BİR FİTNE Mİ?”Çok şeyler gizliyor bu sure ve çok şeyler açıklıyor!… Üzerinde 19 var diyerek neyi kastediyor? “Ne bakiye bırakır ne zerre” diyerek ne anlatmaya çalışıyor?Çok şeyler gizliyor bu Kur’an ve çok şeyler açıklıyor!… Gerçeği sahtesinden ayıran Furkan nedir? Hz. İsa tekrar gelecek mi? Peygamberler geleceği bilebilir mi? Yeni peygamber gelebilir mi? İman nedir? Evrensel Anayasa nedir? Kur’an’dan çıkarılan ya da eklenen ayetler var mı? Misal Alemi nedir? Somut ve soyut nedir? Süleyman’ın mektubunda ne yazıyor? Din Günü ne anlama geliyor? Salih Amel nedir? Şans ve şanssızlık nedir? Işık ve ışık hızı nedir? Her şey ışıktan ibaret olabilir mi? Evrenin ilk üç saniyesinde ne oldu? Kıyamet ne zaman kopacak? İnsanlık nasıl kurtulur? Rahman ve Rahim ne demek? Mukatta harflerin sırrı nedir? Silinen Kaderin izleri bulunabilir mi? Nuh’un Gemisi gelecekten mi geldi? Kur’an’daki gelecek bilgisi nedir? Kur’an’daki kayıp Besmele nerede?Bunların hepsinin cevabı ,“AY’A YEMİN OLSUN Kİ” Kur’an’da var.

Kayıp Besmele Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-03-29
ISBN 6054182565
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 21 cm

Kayıp Besmele PDF İndir

Kayıp Besmele kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Serhat Ahmet Tan“>Serhat Ahmet Tan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Serhat Ahmet Tan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Serhat Ahmet Tan“>Serhat Ahmet Tan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)