Kavramlar (4+ Yaş) – Gülizar Çilliyüz Çetinkaya Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kavramlar (4+ Yaş) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gülizar Çilliyüz Çetinkaya yazarı tarafından yazılan Kavramlar (4+ Yaş) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kavramlar (4+ Yaş)

Kavramlar (4+ Yaş) Kitabının Kısa Özeti Oku

Kavramlar (4+ Yaş) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çevremizde farklı sayıda ve şekilde nesneler bulunmaktadır. Bu nesnelerden bazıları farklı özelliklerde olabilir. Örneğin; canlı-cansız, küçük-büyük, ince-kalın, uzak-yakın gibi. Bu nesnelerin ortak özelliklerini anlatan olaya kavram denir. Kavramlar çocuklarımıza farklı yararlar sağlamaktadır. Bunlardan bazıları; Doğadaki karmakarış olayları detaylandırmaEtrafımızdaki nesnelerin özelliklerinin tanınmasındaEşyaların özelliklerinin sınıflandırmasında yardımcı olmaDüşünme becerilerini geliştirmeEtkinlik planlaması ve onların yönlendirmesi çalışmasında yardımcı olmaktadır.

Kavramlar (4+ Yaş) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-10-13
ISBN 6059725248
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 29.7 cm

Kavramlar (4+ Yaş) PDF İndir

Kavramlar (4+ Yaş) kitabı, Gülizar Çilliyüz Çetinkaya isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gülizar Çilliyüz Çetinkaya yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gülizar Çilliyüz Çetinkaya Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)