Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca – La Fontaine Pdf İndir

Mayıs 16, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

La Fontaine yazarı tarafından yazılan Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca Kitabının Kısa Özeti Oku

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
La Fontaine deyince akla hiç düşünmeden iki masal gelir: Karga ile tilki ve cırcır böceği ile karınca. 7’den 70’e herkes bilir sakar kargayı ve tembel cırcır böceğini. Peki ya işin aslı öyle değilse?Ne kargalar eskisi kadar budala, ne de karıncalar o kadar acımasız. Cırcır böceği ve onun müziği olmasaydı, kavurucu yaz sıcaklarında çalışmak ne kadar zor olurdu düşünebiliyor musunuz? Tilkiye gelince, uzun lafın kısası, aklın kurnazlıktan bin kat daha üstün olduğunu böylelikle anlamış oluyoruz.Desen kitapları ve John Berger ile yaptığı ortak yapıtlarla adından söz ettiren Selçuk Demirel’den La Fontaine’in masallarına farklı bir bakış. Selçuk Demirel bu defa hem çiziyor hem yazıyor hem de okurlara alışılmadık bir son vaat ediyor.

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Selçuk Demirel
Yayın Tarihi 2018-04-05
ISBN 9750821011
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 50
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 22 cm

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca PDF İndir

Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitabı, La Fontaine isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser La Fontaine yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

La Fontaine Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.