Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap – John Flanagan Pdf İndir

Aralık 18, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

John Flanagan yazarı tarafından yazılan Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Limmat’taki savaştan sonra Zavac’ı ellerinden kılpayı kaçıran Hal ile Balıkçıl Kardeşliği, zalim korsanın izini sürmeye devam etmektedir. Skandiya’ya, Zavac’ın onların nöbeti sırasında çaldığı Andomal’ı geri almadan dönmemeye kararlıdırlar. Tek bir amaçları vardır: Bu kana susamış korsanı kimseye daha fazla zarar vermeden durdurmak.
Maceraları zorlu nehirler ve sarp yerlerden geçerek Raguza kasabasına uzanırken Hal, Zavac’ı alt etmenin yollarını arar. Sonunda bunun için kardeşlik eğitiminde öğrendiklerinden fazlasını yapması, korsanı düelloya davet etmesi gerekecektir. Ve bu dövüşün yalnızca bir galibi olacaktır.

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Çağdaş Özkan
Yayın Tarihi 2015-04-13
ISBN 9759998035
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 432
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap PDF İndir

Kardeşlik Savaşçıları / Avcılar 3. Kitap kitabı, John Flanagan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser John Flanagan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

John Flanagan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • ahmet e. Temmuz 8, 2019, 11:01 pm

    indiremedim link atarmısınız

  • Hasan Ocak 24, 2020, 12:08 pm

    Bu siteye kitabı okumama yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.