Karanlıktan Korkan Çocuk – Aytül Akal Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Karanlıktan Korkan Çocuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aytül Akal yazarı tarafından yazılan Karanlıktan Korkan Çocuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Karanlıktan Korkan Çocuk

Karanlıktan Korkan Çocuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Karanlıktan Korkan Çocuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
KARANLIKTAN KORKAN ÇOCUKDünya güzeli peri kızları, bu çağdaş masallarda da karşımıza çıkıyor. Bazen isteklerine sınır koyamıyan aç gözlülere ders vermek, bazen çocukları karanlıktan korumak, bazen de annelerinin sevgisinden kuşku duyan kardeşlere gerçeği göstermek için… Hepsi de hayal gücüyle beslenmiş eğlenceli masallar.

Karanlıktan Korkan Çocuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-01-01
ISBN 9755870021
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 17 x 24 cm

Karanlıktan Korkan Çocuk PDF İndir

Karanlıktan Korkan Çocuk kitabı, Aytül Akal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aytül Akal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aytül Akal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)