Kara Kitap – Orhan Pamuk Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kara Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Orhan Pamuk yazarı tarafından yazılan Kara Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kara Kitap

Kara Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Kara Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Galip, çocukluk aşkı, arkadaşı, amcasının kızı, sevgilisi ve kayıp karısı Rüya’yı karlı bir kış günü istanbul’da aramaya başlar. LJocukluğundan beri yazılarını hayranlıkla okuduğu yakın akrabası gazeteci CelÇ¢l’in köşe yazıları, bu arayışta ona işaretler yollayacak ve eşlik edecektir. Okuyucu, bir yanda her bacası, her sokağı, her insanı başka bir esrarlı Ç¢lemin işaretine dönüşen istanbul’da Galip’in araştırmalarını ve karşılaştığı kişileri izlerken, bir yandan da bu araştırmaları değişik işaretler ve tuhaf hikÇ¢yelerle tamamlayan CelÇ¢l’in köşe yazılarıyla karşılaşır. Eski cellatların hikÇ¢yelerinden Boğaz’ın sularının çekileceği felaket günlerine, kılık değiştiren paşalardan kültür tarihimizde kalmış esrarlı cinayetlere, karlı gecenin aşk hikÇ¢yelerinden yüzlerimizin üzerindeki anlamın sırlarına, istanbul’un ücra ve karanlık köşelerinden gülünç ve tuhaf kişilerine, yakın tarihimizden günlük hayatımızın unutulmuş ve şaşırtıcı ayrıntılarına kadar uzanan bu araştırma Galip’i hem kayıp karısına, hem de hayatımızın içine gömüldüğü kayıp esrar doğru çekecektir.”Zengin, yaratıcı, modern bir ulusal destan.” – The Sunday Times, ingiltere“Pamuk Kara Kitap’la, romanın bir edebi tür olarak hÇ¢lÇ¢ hayatta olduğunu, hÇ¢lÇ¢ bir potansiyeli ve geleceği olduğunu kanıtladı. Bunları yapan biri ne zamandır çıkmıyordu.” –Nobel Komitesi Başkanı Horace EngdahlFrance Culture Ödülü (1994)

Kara Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Kapak: Hakkı Mısırlıoğlu
Yayın Tarihi 2018-05-23
ISBN 9750826139
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 476
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kara Kitap PDF İndir

Kara Kitap kitabı, Orhan Pamuk isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Orhan Pamuk yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Orhan Pamuk Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)