Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı – Ayşe Güren Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ayşe Güren yazarı tarafından yazılan Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı Kitabının Kısa Özeti Oku

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yaşama acemisi bir hÇ¢kimi, usta bir sinirbilimciyi, Ege’de bir adada yaşayan matematik öğretmenini, aynı adadaki huysuz Remziye Nine’yi, Istanbullu gençlerden oluşan Memnunlar Güvertesi müzik grubunu, Arjantinli bir muhasebeciyi, LJinli bir öğrenciyi, Girit’e giden iki Ispanyol yolcu gemisindeki elli sekiz köpeği… kim bir araya getirebilir? Tabii ki Kaptan KÇ¢zım Kınalı! Her şey, Kaptan’ın mayıs güneşini görünce yanan sağ yanağıyla başlar. ǜsküdar-Eminönü vapurunun kaptanı KÇ¢zım Kınalı, o sabah Eminönü’nden ǜsküdar’a dönmeyecek, yolcularla birlikte Ege’ye doğru yol alacaktır. Bu seyahatin, bütün dünyayı saran bir harekete yol açacağından ne Kaptan haberdardır, ne de yolcular… “Miryalı Sarp Sakin’e Göre Dünya” dizisiyle tanıdığımız Ayşe Güren, bu kitabında dostluğu, dayanışmayı, hayalleri, en çok da neşeyi, sohbeti, müziği, dansı, bahar güneşinin altında bir araya getiriyor. Bunca ödev, iş güç arasında unutulmasınlar diye…

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJizer: Merve Atılgan
Yayın Tarihi 2018-11-28
ISBN 9750736322
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı PDF İndir

Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı kitabı, Ayşe Güren isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ayşe Güren yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ayşe Güren Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)