Kaptan Düşükdon’un Maceraları – Dav Pilkey Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kaptan Düşükdon’un Maceraları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dav Pilkey yazarı tarafından yazılan Kaptan Düşükdon’un Maceraları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kaptan Düşükdon’un Maceraları

Kaptan Düşükdon’un Maceraları Kitabının Kısa Özeti Oku

Kaptan Düşükdon’un Maceraları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünya gezegeni için karanlık ve belirsiz bir zamandı. Kötü adamla, sokakları ele geçirmiş ve dünyadaki tüm süper kahramanlar kötülükle savaşamayacak kadar yaşlanmıştı. İşte tam o sırada ekstra güçlü, yeni, gelişmiş bir süper kahraman ortaya çıktı: Kaptan Düşükdon.O, hızlı bir kemerden daha hızlı, boksör şortundan daha güçlüydü. Kaptan Düşükdon, adalet, dürüstlük, çekmiş ve pamuklu her şey için savaşarak gece-gündüz şehri gözledi.

Kaptan Düşükdon’un Maceraları Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Petek Demir
Çevirmen: İpek Demir
Yayın Tarihi 2018-05-14
Orjinal Adı The Adventures Of Captain Underpants
ISBN 9752107441
Baskı Sayısı 19. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kaptan Düşükdon’un Maceraları PDF İndir

Kaptan Düşükdon’un Maceraları kitabı, Dav Pilkey isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dav Pilkey yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dav Pilkey Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)