Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı – Stan Kirby Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Stan Kirby yazarı tarafından yazılan Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı Kitabının Kısa Özeti Oku

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Savulun kötüler, Kaptan Atılgan geliyor!Sekiz yaşındaki Çakıl, süper kahramanlara ve çizgi romanlara bayılan, hayal gücü çok geniş bir çocuktur. Çakıl’ın aynı zamanda gizli bir süper kahraman kimliği de vardır:Kaptan Atılgan!Çakıl ve Cino, Günışığı Futbol Ligi’nde oynayacakları günü sabırsızlıkla bekliyorlar.Takımı şampiyonluğa taşımak isteyen Kaptan Atılgan’ın (yani Çakıl) süper güçleri hakem tarafından engelleniyor. Çakıl’ın, rakip takımın soğutucusuna yerleştirilen ve enerjisini çeken cihazı da yok etmesi gerekiyor. Peki Kaptan Atılgan ve Dostum Peynirli Kraker (yani Cino),takımı zafere taşımak için ne yapacaklar?

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sevgi Acar Öztaş
Yayın Tarihi 2017-01-24
ISBN 6051880716
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı PDF İndir

Kaptan Atılgan 5 / Futbol Yıldızı kitabı, Stan Kirby isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Stan Kirby yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Stan Kirby Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)