Kanatlı Sözler Bahçesi – Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kanatlı Sözler Bahçesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Kanatlı Sözler Bahçesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kanatlı Sözler Bahçesi

Kanatlı Sözler Bahçesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Kanatlı Sözler Bahçesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kanatlı Sözler Bahçesi’nde 128 şairden 444 şiir yer alıyor. Klasik ve çağdaş yazarlardan Yunus Bekir Yurdakul’un seçtiği, çocuklar için 444 şiir…Kaynak bir kitap olarak kitaplıklarda bulunması gereken, ömür boyunca açılıp tekrar tekrar okunabilecek, dizini ve çocuklar için şiir kitapları seçilmiş kaynakçasıyla özenle hazırlanmış bir derleme…ilk buluşma her zaman önemlidir. LJocukları dilin estetiğini önemseyen, şiir aşığı birer yetişkin olarak görmenin, onlara şiiri sevdirmenin bir yolu da şiirle ilk buluşmalarının keyifli geçmesini sağlamaktır. işte Kanatlı Sözler Bahçesi böyle güzel bir buluşma için harika bir ortam sunuyor…

Kanatlı Sözler Bahçesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Yunus Bekir Yurdakul
Yayın Tarihi 2017-10-27
ISBN 9753100571
Baskı Sayısı 9. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 304
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 11.5 x 19.5 cm

Kanatlı Sözler Bahçesi PDF İndir

Kanatlı Sözler Bahçesi kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)