Kahramanlık Akademim 3.Cilt – Kohei Horikoşi Pdf İndir

Ocak 6, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kahramanlık Akademim 3.Cilt gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kohei Horikoşi yazarı tarafından yazılan Kahramanlık Akademim 3.Cilt kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kahramanlık Akademim 3.Cilt

Kahramanlık Akademim 3.Cilt Kitabının Kısa Özeti Oku

Kahramanlık Akademim 3.Cilt kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kötü adamlar birliği diye bir şey duymadım ama, All Might’ı öldürmeye mi gelmişler?! Deku cidden zor bir durumda… Hah! O pislikler çetesi şimdiden kazanmış gibi seviniyor mu?! O geri zekâlıların hepsini ezip geçeceğim! PLUS ULTRA!

Kahramanlık Akademim 3.Cilt Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Bengisu Molyer
Yayın Tarihi 2017-06-19
ISBN 6059520416
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 11.2 x 17.6 cm

Kahramanlık Akademim 3.Cilt PDF İndir

Kahramanlık Akademim 3.Cilt kitabı, Kohei Horikoşi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kohei Horikoşi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kohei Horikoşi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.