Kahraman Olmak İsteyen Tavşan – Alexandre Chardin Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kahraman Olmak İsteyen Tavşan gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Alexandre Chardin yazarı tarafından yazılan Kahraman Olmak İsteyen Tavşan kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan Kitabının Kısa Özeti Oku

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bir tavşanım ben. Evet, evet, tam da sizin bildiğiniz türden, mini minnacık bir tavşan.Ama bir farkım da yok değil. Bir sürü kardeşim olsa da bir ben can atıyorum kahraman olmaya.Dereleri geçecek, ırmakları aşacak, denizlere açılacağım; ilk fırsatta.Korkunç düşmanları alt edecek, sonra döneceğim geriye bir balinanın sırtında!Kahraman Olmak İsteyen Tavşan, küçücük bir tavşanın kendi küçük dünyasının ötesini keşfetmesini anlatıyor.

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-04-20
ISBN 6053412106
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 31 cm

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan PDF İndir

Kahraman Olmak İsteyen Tavşan kitabı, Alexandre Chardin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Alexandre Chardin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Alexandre Chardin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)