Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) – Yusuf Asal Pdf İndir

Aralık 18, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap)

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Evde inek beslemeyi düşünecek kadar sütobur arkadaşım Minik,Sürekli bana gaz veren ama çoğu fikri fos çıkan Durmuş,Şakalarını derin dondurucudan çıkaran Geveze Refik,Dükkânı ünlü fotoğraflarıyla dolu ama kendisi ünsüz Berber Said Abi,Okulun bodrumunda dev tavuklar besleyen müdürümüz,Kemiklerimi kırmakla tehdit eden Beton Cansu,Bankamatikte para unutacak kadar unutkan amcam,Kutuplardaki buzların erimesine sebep olan Garson Abuzer,Sürekli yanında balkabağı taşıyan esrarengiz adam,Bayramda sadece 1 lira harçlık veren Ömer Amca,Daha kimler kimler! Ve ne maceralar!Okudukça gülmekten yamulacaksınız. 🙂

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-02
ISBN 6052325124
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 840
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) PDF İndir

Kafadan Yumurta Seti (5 Kitap) kitabı, Yusuf Asal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yusuf Asal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yusuf Asal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

  • ahmet Ocak 24, 2020, 1:46 pm

    teşekkürler

  • ahmet Ocak 24, 2020, 1:50 pm

    indirme linkini nasıl bulabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.