Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? – Yusuf Asal Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim?

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? Kitabının Kısa Özeti Oku

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Özel yetenekli öğrenciler için sınav vardı. Öğretmenim beni katmadı. Daha doğrusu ilk başta katmadı. Ona çok etkileyici bir mektup yazıp sınıf defterinin arasına koydum.Mektubun sonunda da iki seçenek sundum:Yetenek sınavına gireceksin. EVETYetenek sınavına elbette gireceksin. EVETÖğretmenim tercih konusunda fazla zorlanmadı. Seçeneklerden birini kabul etti. Ama sınav yaklaştıkça pişmanlık duymaya başladım.Keşke öğretmenimize o mektubu yazmasaydım. Ne güzel yaşayıp gidiyordum işte. Hem özel yetenekli olsam ne olacaktı ki?Bir şeyler yapmalıydım. Olmadı işte olmadı… Sınava girdim. Girmez olaydım!

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-02
ISBN 6059548847
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 168
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? PDF İndir

Kafadan Yumurta 1: Özel Yeteneksiz miyim? kitabı, Yusuf Asal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yusuf Asal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yusuf Asal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)