Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) – Charlotte Brontë Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Charlotte Brontë yazarı tarafından yazılan Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı)

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) Kitabının Kısa Özeti Oku

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kimsesiz bir çocuk olarak baskı altında geçen yılların ardından ayaklarının üzerindedurmayı başaran özgür ruhlu genç kadın, yüreğine daha fazla söz geçiremez ve patronunun sakin, gizemli doğası karşısında duygularına yenik düşer. Ama her aşkın bir bedeli vardır ve herkes payına düşeni ödemek zorundadır. Charlotte Brontë’nin tartışmasız başyapıt olarak nitelendirilen bu ölümsüz eseri, tutkulu romantizmi ve büyüleyici diliyle tüm zamanlarınen büyük aşk hikâyelerinden biri olma özelliğini koruyor.

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ceren Taştan
Yayın Tarihi 2017-02-13
ISBN 6051861388
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 576
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) PDF İndir

Jane Eyre (Ciltli Özel Bez Baskı) kitabı, Charlotte Brontë isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Charlotte Brontë yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Charlotte Brontë Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)