İyi Geceler Ayı Kardeş – Holly Surplice Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İyi Geceler Ayı Kardeş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Holly Surplice yazarı tarafından yazılan İyi Geceler Ayı Kardeş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İyi Geceler Ayı Kardeş

İyi Geceler Ayı Kardeş Kitabının Kısa Özeti Oku

İyi Geceler Ayı Kardeş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bir ayı mutlu olabilir, üzgün de olabilir ama.Bir ayının canı sıkılabilir çok fena, bazen de içi içine sığmaz mutlulukla.Bir ayının hayatı asla sıkıcı değildir; kelebekleri kovalar, ağaçlara tırmanır ve hatta nehirde yüzer.Hele bir de ona bir arkadaşı katılırsa, keyfine diyecek olmaz.Tüm bu keyifli anların sonunda bir ayının da uykusu gelirve sıkı sıkı sarılmayı ister o da.

İyi Geceler Ayı Kardeş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-16
Orjinal Adı About a Bear
ISBN 6053412595
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

İyi Geceler Ayı Kardeş PDF İndir

İyi Geceler Ayı Kardeş kitabı, Holly Surplice isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Holly Surplice yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Holly Surplice Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)