İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı – Orhan Meriç Pdf İndir

Ocak 9, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Orhan Meriç yazarı tarafından yazılan İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı Kitabının Kısa Özeti Oku

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Oyun çocuğun işidir. Kendini ifade edebilmesi için kullandığı doğal bir araçtır. Oyun çocuğun iç dünyasını gerçek dünya ile birleştirip algılamasına yardım eder. Dış dünya ile ilgili her tür bilgi oyun ile pekişir. Çocuk ayrıca oyun ile dil, iletişim ve sosyal becerileri de geliştirir. Oyun oynayan çocuk yaratıcıdır, zekidir.”Nilüfer Devecigil (Psikolog, Oyun Terapisti)“Çocuk gelişimi ve yaratıcılığı için birçok annenin ve okul öncesi eğitim kurumununbaşvurduğu eşleştirme kartları dünyanın hemen her yerinde kullanılmaktadır. Çocuklarıngörsel hafızalarını, dikkat ve hatırlama becerilerini geliştirir. Çocukların bebekliktenitibaren gelişimlerini destekleyen bu tür eğitici oyuncakların yararları diğer uyarıcımateryallerden çok daha fazladır. Eğitici oyuncaklar bebek ve çocukların sadece bilişseldeğil, tüm gelişimlerini desteklemektedir. Bu sebeple başta MONTESSORI eğitim sistemi olmak üzere tüm çocuk eğitimi sistemleri bu tür materyalleri önermektedir.Yabancı dil eğitiminde, çocuklar erken yaşta ana dilleri dışındaki bir dili oyun oynarken farkında olmadan doğal bir şekilde öğrenirlerken yaratıcılıkları ve kelime hazineleri de oyunla beraber gelişecektir.”Didar Çelikkanat (Eğitimci)“Kuşlar uçar, balıklar yüzer, çocuklar oyun oynar.”Garry Landreth (Oyun Terapisti)

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2012-12-27
ISBN 6054540211
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 78
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 7 x 11 cm

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı PDF İndir

İngilizce Öğreten Eşleştirme Kartları 78 Kart ve Oyunlar Kitapçığı kitabı, Orhan Meriç isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Orhan Meriç yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Orhan Meriç Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.