ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma – Veysel Yıldız Pdf İndir

Mayıs 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Veysel Yıldız yazarı tarafından yazılan ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma


ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma Kitabının Kısa Özeti Oku


ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Metinler basitten zora doğru hazırlanmıştır. Metin soruları azdan çoğa doğru belirlenmiştir.64 metne yer verilmiştir. Anlamlı ve doğru okumayı sağlar. Seri ve hızlı okumaya hizmet eder. LJocukların okuduklarını anlamalarına yardımcı olur. Ders kitaplarını daha iyi kullanmasının önünü açar.

ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-24
ISBN 6052240069
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19.5 x 27.5 cm

ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma PDF İndir


ilkokul 1. Sınıflar için Seri Okuma kitabı, Veysel Yıldız isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Veysel Yıldız yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Veysel Yıldız Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.